Zajęcia dodatkowe

Umożliwianie dzieciom osiągnięcia pełnego potencjału poprzez zróżnicowane zajęcia dodatkowe.

Dogoterapia

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego dogoterapeutę, który dba o bezpieczeństwo i komfort zarówno dzieci, jak i psa.

Klub Małego Muzyka

Edukacja muzyczna jest niezwykle ważna dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Zajęcia muzyczne nie tylko sprawiają dzieciom wiele radości, ale także przyczyniają się do ich rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego

Rytmika

Rytmika to zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci. Ich celem jest rozwijanie poczucia rytmu, słuchu muzycznego i umiejętności poruszania się przy muzyce. Zajęcia rytmiczne odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu i trwają około 20 minut.

piano, hands, pianist-1039450.jpg

Joga

Joga to świetny sposób na to, by dzieci były aktywne i zdrowe. Może pomóc poprawić elastyczność, siłę i równowagę. Joga może również pomóc dzieciom lepiej radzić sobie ze stresem i lękiem.

yoga, pose, asana-2959233.jpg

Rozwój fizyczny

Promujemy zdrowe nawyki i aktywną zabawę.

fruits, fresh, basket-1114060.jpg

Czytanie bajek

Czytanie bajek to nie tylko przyjemny sposób na spędzenie czasu z dziećmi, ale także inwestycja w jego przyszłość. Regularne czytanie stymuluje rozwój dziecka na wielu płaszczyznach i pomaga mu stać się mądrym, szczęśliwym i wartościowym człowiekiem

boys, kids, reading-3396713.jpg
Scroll to Top